Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Västra Frölunda

Omställning

Adress

Näverlursgatan 11
421 44 Västra Frölunda

Telefon / öppettider

0721748219
mån-tors 13.00-17.00

Kontakt

Linnea Hallgren

NearYou Västra Frölunda

Jobb & Utbildning - Här erbjuder vi stöd, råd och konkret hjälp som matchar dina behov för att du ska nå önskade mål, i syfte att komma närmare arbetsmarknaden eller passande utbildning. Vi vet vad man behöver studera för att nå sina mål och vi har stenkoll på hur arbetsmarknaden ser ut just nu.

Team

Linnea Hallgren

Områdeschef

0721-74 82 19
linnea.hallgren@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524

Ikbal Khamis

Handledare

0708-14 93 22
ikbal.khamis@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524
Luana Bara

Handledare

0723-77 47 40
luana.bara@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524
Suzanne Lång

Handledare

0734-13 09 01
suzanne.lang@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524

Hasnaa Alkoutli

Handledare

0720-75 94 44
hasnaa.alkoutli@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524
Mohamad Ouchar

Handledare

0720-76 02 65
mohamad.ouchar@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524

 

 

William Tomeh

Handledare

0734-24 69 82
william.tomeh@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524
Vanessa Turcinhodzic

0723-77 49 88
vanessa.turcinhodzic@nearyou.se
Ka-nummer: 10072524 

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.