Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Alingsås

Bemanning & Rekrytering

Adress

Göteborgsvägen 14
441 32 Alingsås

Telefon / öppettider

0322666860
mån-fre 08.00-17.00

Kontakt

Sofie Åkerberg, Anita Vinsrud

NearYou Alingsås

Som rekryterings- och bemanningsföretag i Alingsås hjälper vi våra kunder att finna den rätta medarbetaren som matchar deras företags behov och kultur, samtidigt som de kan fokusera på sin kärnverksamhet. Vi får människor att mötas och skapar de bästa teamen. Varmt välkommen till oss på NearYou!

Team

Linda Nydenfeldt

VD och Operativchef

0706 – 95 28 52 linda.nydenfeldt@nearyou.se

Adam Axede

Konsultchef

0730 – 33 25 42
adam.axede@nearyou.se

Anders Löfgren

BID och National Key Account

0760 – 46 10 66
anders.lofgren@nearyou.se
Anita Vinsrud

Marknadsområdeschef Tjänstemän

0722 – 44 44 45
anita.vinsrud@nearyou.se

Emma Knutsson

Konsultchef

0760 – 00 30 96
emma.knutsson@nearyou.se

Lina Murro

Rekryterare

0702 – 42 07 66
lina.murro@nearyou.se

Louise Kleväng

Rekrytering

0735 – 10 76 69
louise.klevang@nearyou.se

Moa Jarl

Konsultchef

0735 – 09 03 95
moa.jarl@nearyou.se

Sofie Åkerberg

Marknadsområdeschef

0735 – 35 35 80
sofie.akerberg@nearyou.se

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.