Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Borås

Bemanning & Rekrytering

Adress

Fabriksgatan 8
503 38 Borås

Telefon / öppettider

0337208020
mån-fre 08.00-17.00

Kontaktperson

Lena Wijk, Anita Vinsrud

Near You Borås

Som rekryterings- och bemanningsföretag i Borås hjälper vi våra kunder att finna den rätta medarbetaren som matchar deras företags behov och kultur, samtidigt som de kan fokusera på sin kärnverksamhet. Vi får människor att mötas och skapar de bästa teamen. Varmt välkommen till oss på NearYou!

Team

Anders Webmark

Ekonomichef

0730 – 66 72 56
anders.webmark@nearyou.se

Anita Vinsrud

Marknadsområdeschef Tjänstemän

0722 – 44 44 45
anita.vinsrud@nearyou.se

Elin Olsson

Ekonomi/Administration

033 – 720 80 20
ekonomi@nearyou.se

Erica Seeger

Konsultchef

0707 – 27 44 27
erica.seeger@nearyou.se

Frida Carlsson

Ekonomi/Administration

033 – 720 80 20
ekonomi@nearyou.se

Jenny Lindgren

Ekonomi/Administration

033 – 720 80 20
ekonomi@nearyou.se

Jessica Jönsson

Rekryteringskonsult

0707 – 27 90 99
jessica.jonsson@nearyou.se

Lena Wijk

Marknadsområdeschef Bemanning

0723 – 63 23 04
lena.wijk@nearyou.se

 

Linnéa Tsantikos

Ekonomi/Administration

033 – 720 80 20
ekonomi@nearyou.se

Magnus Fridebo

Koncernchef

0704 – 71 08 51
magnus.fridebo@nearyou.se

Malin Söder

Ekonomi/Administration

033 – 720 80 20
ekonomi@nearyou.se

Nicole Myrbro

Konsultchef

0709 – 38 38 13
nicole.myrbro@nearyou.se

Ninni Svahn

Rekryteringskonsult

0769 – 48 43 33
ninni.svahn@nearyou.se

Zandra Tärnbrant

Konsultchef

0723 – 63 23 61
zandra.tarnbrant@nearyou.se

Zoran Markovski

Säljare

0707 – 27 48 99
zoran.markovski@nearyou.se

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.