Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Ulricehamn

Bemanning & Rekrytering

Adress

Boråsvägen 17D
523 37 Ulricehamn

Telefon / öppettider

0321688570
mån-fre 08.00-17.00

Kontakt

Lena Wijk

NearYou Ulricehamn

Som rekryterings- och bemanningsföretag i Ulricehamn hjälper vi våra kunder att finna den rätta medarbetaren som matchar deras företags behov och kultur, samtidigt som de kan fokusera på sin kärnverksamhet. Vi får människor att mötas och skapar de bästa teamen. Varmt välkommen till oss på NearYou!

Team

Ahmet Kozbey

Konsultchef

0707 – 67 17 89
ahmet.kozbey@nearyou.se

Anita Vinsrud

Marknadsområdeschef Tjänstemän

0722 – 44 44 45
anita.vinsrud@nearyou.se

Erik Isaksson

Konsultchef

0709 – 66 46 21
erik.isaksson@nearyou.se
Jessica Jönsson

Rekryterare

0707 – 27 90 99
jessica.jonsson@nearyou.se

Lena Wijk

Marknadsområdeschef Bemanning

0723 – 63 23 04
lena.wijk@nearyou.se

Linn Skoglund

Konsultchef

0723 – 78 25 62
linn.skoglund@nearyou.se

Ninni Svahn

Rekryterare

0769 – 48 43 33
ninni.svahn@nearyou.se

Zandra Tärnbrant

Konsultchef

0723 – 63 23 61
zandra.tarnbrant@nearyou.se

Zoran Markovski

Säljare

0707 – 27 48 99
zoran.markovski@nearyou.se

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.