Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Vårgårda

Bemanning & Rekrytering

Adress

Wallentinsvägen 11
447 37 Vårgårda

Telefon kontor

0322666860
mån-fre 08.00-17.00

Kontakt

Sofie Åkerberg

NearYou Vårgårda

Som rekryterings- och bemanningsföretag i Vårgårda hjälper vi våra kunder att finna den rätta medarbetaren som matchar deras företags behov och kultur, samtidigt som de kan fokusera på sin kärnverksamhet. Vi får människor att mötas och skapar de bästa teamen. Varmt välkommen till oss på NearYou!

Team

Adam Axede

Konsultchef

0730 – 33 25 42
adam.axede@nearyou.se

Albin Hagman

Marknadsområdeschef

0721 – 69 74 12
albin.hagman@nearyou.se

Anders Löfgren

BID och National Key Account

0760 – 46 10 66
anders.lofgren@nearyou.se
Anita Vinsrud

Marknadsområdeschef Tjänstemän

0722 – 44 44 45
anita.vinsrud@nearyou.se

Carina Flodin

Konsultchef

0735 – 39 56 12
carina.flodin@nearyou.se

Emma Knutsson

Konsultchef

0760 – 00 30 96
emma.knutsson@nearyou.se

Gabrielle Erixon

Konsultchef

0735 – 13 38 55
gabrielle.erixon@nearyou.se

Karin Käck

Konsultchef

0735 – 02 59 82
karin.kack@nearyou.se

Lina Murro

Rekryteringskonsult

0702 – 42 07 66
lina.murro@nearyou.se

Linda Nydenfeldt

VD och Operativchef

0706 – 95 28 52
linda.nydenfeldt@nearyou.se

Louise Kleväng

Rekrytering

0735 – 10 76 69
louise.klevang@nearyou.se

Moa Jarl

Konsultchef

0735 – 09 03 95
moa.jarl@nearyou.se

Niklas Renstig

Konsultchef

0735 – 05 06 11
niklas.renstig@nearyou.se

Sofia Harryson

Konsultchef

0763 – 44 92 05
sofia.harryson@nearyou.se

Sofie Åkerberg

Marknadsområdeschef

0735 – 35 35 80
sofie.akerberg@nearyou.se

Tilde Oldin

Receptionist

0700 – 32 75 69
tilde.oldin@nearyou.se

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.