Värdeskapande samarbete

Värdeskapande samarbete

Sök
Stäng denna sökruta.

Göteborg

Bemanning & Rekrytering

Adress

Fabriksgatan 13
412 50 Göteborg

Telefon / öppettider

031510031
mån-fre 08.00-17.00

Kontakt

Niklas Niklasson Ekeblad

NearYou Göteborg

Som rekryterings- och bemanningsföretag i Göteborg hjälper vi våra kunder att finna den rätta medarbetaren som matchar deras företags behov och kultur, samtidigt som de kan fokusera på sin kärnverksamhet. Vi får människor att mötas och skapar de bästa teamen. Varmt välkommen till oss på NearYou!

Team

Anes Mujic

Konsultchef

0760 – 50 20 57
anes.mujic@nearyou.se

Antonio Godino

Konsultchef

0707 – 27 14 13
antonio.godino@nearyou.se

Camilla Feldt

Konsultchef

0707 – 27 33 45
camilla.feldt@nearyou.se

Emma Röös

Konsultchef

0701 – 10 72 48
emma.roos@nearyou.se
Eric Öberg

0707 – 27 33 13
eric.oberg@nearyou.se

Ivo Skiljo

Marknadsområdeschef Tjänstemän

0707-85 86 21
ivo.skiljo@nearyou.se

Malin Boork

Säljare

0733 – 43 42 11
malin.boork@nearyou.se

Malou Lundgren

Rekryteringschef

0733 – 20 08 80
malou.lundgren@nearyou.se

Niklas Niklasson Ekeblad

Marknadsområdeschef

0733 – 43 41 11
niklas.ekeblad@nearyou.se

Olivia King

Kandidatansvarig

0733 – 43 42 55
olivia.king@nearyou.se

Sofia Johansson

Kandidatansvarig Rekrytering

0707 – 85 86 35
sofia.johansson@nearyou.se

Therese Olofsson

Konsultchef

0702 – 20 51 31
therese.olofsson@nearyou.se

Navigera vidare

Välj nedan för att hitta rätt information.